از فروشگاه اینترنتی ای دیجی مارکت، می‌توانید انواع دوربین عکاسی دیجیتال، دوربین ورزشی، دوربین فیلم‌برداری را سفارش دهید. برندهای مختلف دوربین و تجهیزات عکاسی و فیلم‌برداری در ای دیجی مارکت حضور دارند. از دوربین‌های عکاسی کانن گرفته تا دوربین‌های نیکون، سونی، فوجی‌فیلم، گوپرو و بسیاری از دیگر برندهای مشهور.
شما می‌توانید پس از بررسی جدول مشخصات فنی، مقایسه‌ی دوربین‌ها، مطالعه‌ی نقد و بررسی و بررسی قیمت دوربین‌ها، خرید اینترنتی دوربین را از فروشگاه اینترنتی ای دیجی مارکت انجام دهید. ای دیجی مارکت تنوعی کم‌نظیر از انواع دوربین را فراهم کرده و در نتیجه می‌توانید از بین ده‌ها نوع، مدل و برند دوربین انتخابی آگاهانه انجام دهید.
اگر اهل ورزش، ماجراجویی و سفر هستید، دوربین‌های ورزشی گوپرو کاملا مناسب شما هستند. دوربین‌های ورزشی گوپرو در حال حاضر از محبوب‌ترین دوربین‌های فیلم‌برداری بین ورزشکاران و ماجراجویان به حساب می‌آیند. به جز گوپرو، می‌توانید دیگر انواع دوربین‌های ورزشی را در قیمت‌های مختلف از سایت ای دیجی مارکت سفارش دهید.
اگر به طور حرفه‌ای عکاسی می‌کنید، انواع لوازم حرفه‌ای عکاسی در ای دیجی مارکت برای شما وجود دارد. دوربین‌های عکاسی DSLR مناسب کسانی هستند که به طور کاملا جدی یا اصطلاحا حرفه‌ای عکاسی می‌کنند. ای دیجی مارکت مدل‌های مختلف دوربین DSLR از برندهای کانن و نیکون را فراهم آورده است.
هر عکاس حرفه‌ای به جز دوربین به تجهیزات دیگری هم احتیاج دارد. در فروشگاه اینترنتی ای دیجی مارکت می‌توانید انواع لنز دوربین، فلاش دوربین، سه‌پایه عکاسی، فیلتر عکاسی و کیت تمیزکننده دوربین را بیابید.
دوربین‌های کامپکت و دوربین‌های بی‌آینه هم طرفداران زیادی دارند و می‌توانید مدل‌های مختلف این دوربین‌های کوچک را از برندهای مشهوری مثل سونی، کانن، فوجی‌فیلم، نیکون و الیمپوس در ای دیجی مارکت تهیه کنید.
دوربین‌های فیلم‌برداری هم به همین شکل و با تنوعی کم‌نظیر در ای دیجی مارکت وجود دارند. شما می‌توانید انواع دوربین فیلم‌برداری خانگی و ورزشی را از سایت ای دیجی مارکت سفارش دهید.
اگر از علاقمندان به نجوم و طبیعت‌گردی هستید، می‌توانید از فروشگاه اینترنتی ای دیجی مارکت انواع تلسکوپ، دوربین شکاری و دوربین تک‌چشمی را سفارش دهید. تلسکوپ‌ها، دوربین‌های دوچشمی و در کل تجهیزات نجومی ای دیجی مارکت از برندهای معتبر و با کیفیت هستند و با تهیه‌ی آن‌ها می‌توانید نهایت لذت را از یک ماجراجویی در کیهان ببرید. کسانی که به زیست‌شناسی علاقه دارند هم می‌توانند مدل‌های مختلف میکروسکوپ و ذره‌بین را از ای دیجی مارکت سفارش دهند. میکروسکوپ‌های ای دیجی مارکت هم از مشهورترین برندها هستند تا بتوانید یک کاوش کاملا حرفه‌ای در دنیای زیست‌شناسی داشته باشید.